רישיון עסק זמני

היום לא מעט מהעסקים בארץ זקוקים לרישיון עסק, על מנת לפעול בצורה חוקית. המטרה של רישיון העסק היא להגן על קהל הלקוחות של העסק, במטרה להבטיח לו את היכולת לשהות במקום ולבלות בו, ללא שום חשש לבטיחות שלו.

כאשר מדובר למשל על עסק בתחום המזון, יש צורך לעמוד בכל התקנות המחמירות של משרד הבריאות, מאחר והמטרה היא למנוע מצב של מכירת או הגשת מזון, שאינו ראוי למאכל. כמובן שלא כל סוג של עסק זקוק לרישיון עסק כדי לפעול, אלא מדובר בעיקר על עסקים בתחום המזון, החקלאות, הנופש, התעבורה וכדומה.

קראו בהרחבה מי צריך רישיון עסק

אני אסתי אבלס – עיצוב ורישוי עסקים, אשמח לסייע ולייעץ לכם בהוצאת רישיון עסק או רישיון עסק זמני. אני הנדסאית אדריכלות, המתמחה בתכנון ורישוי עסקים, ולכן מכירה היטב את כל הדרישות וכל הקריטריונים, שיש לעמוד בהם לצורך קבלת הרישיון המיוחל.

רישיון עסק זמני – למי זה יכול להתאים?

היום כל מי שמעוניין להקים עסק באחד התחומים הדורשים רישיון עסק, חייב קודם כל להגיש בקשה למחלקת רישוי עסקים במועצה המקומית, לצורך קבלת רישיון עסק. לא ניתן להפעיל את העסק ללא הרישיון המתאים, ולכן חשוב לזרז את התהליך ככל הניתן. כמובן שעל מנת להוציא רישיון עסק, יש צורך לעמוד בקריטריונים נוקשים ומחמירים, כולל דרישות שונות של משרד הבריאות, כיבוי אש, משטרת ישראל, המשרד לאיכות הסביבה וכדומה.

רישון עסק זמני

לכל סוג של עסק יש את הקריטריונים הרלוונטיים עבורו, לכן חשוב להכיר את כל הניואנסים והדקויות, במטרה לזרז את התהליך ולהימנע מעיכובים מיותרים, העלולים לעלות לכם בלא מעט כסף בהמשך הדרך. חשוב להבין כי רישיון העסק מופק אך ורק, לאחר שהעסק עמד בכל התנאים והדרישות מכל הגורמים הרלוונטיים עבורו. רישיון עסק זמני ניתן עבור עסק הנמצא בשלבים מתקדמים של הוצאת רישיון עסק ועומד ברוב התנאים הנדרשים ממנו.

כל מה שחשוב לדעת לגבי רישיון עסק זמני

היום ניתן למצוא סוגים שונים של רישיונות והיתרים שונים, הניתנים לבעלי העסקים העומדים בפני פתיחת העסק שלהם. מחלקת רישוי עסקים המצויה ברשויות המקומיות השונות אחראית על הנפקת רישיון העסק לתקופות שונות.

רישיון עסק זמני הינו רישיון עסק לתקופה קצרה, שניתן להוציא במידה ומדובר על בעל עסק, הנמצא במהלך ההליך של הוצאת רישיון עסק ועומד ברוב הקריטריונים הרלוונטיים עבורו. מדובר על רישיון עסק שמיועד לתקופה שאינה עולה על שנתיים, מאחר וניתן להוציא רישיון עסק זמני לשנה ולאחר מכן להאריך אותו בשנה נוספת. בצורה כזאת העסק מסוגל לפעול בצורה חוקית, עד להשלמת הליך הוצאת רישיון עסק קבוע.

אני אסתי אבלס – עיצוב ורישוי עסקים, אשמח לסייע ולייעץ לכם בכל הקשור להוצאת רישיון עסק זמני או קבוע. אני מתמחה בתחום תכנון ורישוי עסקים ומכירה היטב את כל דקויות החוק. לפרטים נוספים אודות רישיון עסק זמני, צרו קשר.

קראו עוד

מאפה הבית – גוש עציון

מאפה הבית – גוש עציון הקונספט את המאפיה הזו תכננתי על פי קונספט מאוד ברור שבעל העסק הציב: קו נקי נעים לעין, יוקרתי , בוטיקי

קרא עוד »

צרו איתי קשר

יצירת קשר
דילוג לתוכן